Ми працюємо у воєнний час. Доставка безкоштовна! 097 608-25-73
Категории

Електрорадіатори: електричні радіатори опалення

15.03.2014

← Ознайомитись із асортиментом та цінами!

В час, коли перебої з теплопостачанням не дуже рідке явище, а якщо вас і не зачіпають ці перебої, то рахунки за опалення в домі чи квартирі залишаються високі, все більше людей використовують альтернативні види опалення. До таких можна віднести електрорадіатори, які набувають все більшої популярності. В чому їх перевага, ми детально розглянемо далі.

Загальні характеристики

Насамперед хочеться відмітити, що такі електрорадіатори – це альтернативний вид опалення, який дозволяє економити кошти і на монтуванні, і на експлуатації.

Що треба для монтування? Треба лише придбати електричні радіатори і під'єднати до електромережі. Порахуйте, наскільки така купівля забирає менше коштів, ніж придбання газового обладнання, деталей до нього, газових труб. Скільки грошей треба заплатити за якісний газовий проект, під'єднання до загальної мережі постачання і монтування в будівлі. Якщо ви власник квартири і залежите від централізованих систем постачання тепла, то придбавши електрорадіатори, ви забезпечите собі комфортну домівку, в яку будете з радістю повертатися після трудового дня.

Чи економить кошти таке теплопостачання? Відповідь не тільки однозначна, але й очевидна. При мінімальній потужності електричні радіатори опалення мають дуже великий коефіцієнт тепловіддачі. Тобто, простішими словам, комфортна температура в приміщенні досягається швидко, а лічильник електроенергії рахує повільно.

Чи безпечні такі радіатори? Цілком безпечна експлуатація обумовлена герметичністю, пожежобезпекою і захистом від перегріву. Спеціальна інтелектуальна система керування апаратом передбачає можливість запрограмувати не тільки максимальну температуру, яка повинна бути в приміщенні, але й запобігти перевищенню параметрів у випадку збою. Ще одним параметром безпеки електрорадіатора є його здатність не пересушувати повітря у приміщенні. Адже багато альтернативних і традиційних методів опалення вносять дискомфорт в експлуатацію саме із-за підсушування повітря.

Технічні характеристики та переваги

Принципи роботи та управління електричними радіаторами настільки прості, що ним може користуватися навіть підліток.

  • Як працює апарат? Ви задаєте максимальну температуру, яка має бути в приміщенні. В алюмінієвих секціях знаходиться рідина, що нагрівається за рахунок ТЕНів, вмонтованих по низу електрорадіатора. Як тільки досягається заданий температурний режим, апарат переходить в режим «очікування». Автоматичне ввімкнення відбувається, щойно температура в приміщенні знижується.
  • В чому переваги системи керування? Інтелектуальна система керування дозволяє вам програмувати ввімкнення і встановлювати заданий температурний режим не тільки на певний час, але й на певну дату. Така програма називається «Календар». Його наявність дозволяє експлуатувати радіатор в приміщеннях, в яких ви перебуваєте не постійно, а деякий час. Наприклад, дачі.
  • Як апарат витримує низькі температури? Система «анти замерзання» дозволяє використовувати електричні радіатори у зимовий період навіть в тих приміщеннях, де відсутнє постійне опалення і температура може опускатися нижче нуля. Головною частиною в цій системі виступає спеціальна рідина, що знаходиться всередині приладу.
  • Чи може така система опалення бути самостійною? Цілком, все залежить від масштабу приміщення, в якому ви плануєте встановити електричні радіатори. Високий коефіцієнт тепловіддачі дозволяє користуватися електрорадіаторами, які здатні цілком забезпечити комфортний температурний режим. Їх можна встановлювати не тільки в домівках і квартирах. Ви зможете оцінити переваги апарату, встановивши його в офісному або складському приміщенні, необхідно лише приєднання до електромережі.

Резюмуючи написане, хочеться відмітити дві основні переваги електричного радіатора опалення – економічність при використанні електроенергії і простота в монтажі. Лише декілька простих рухів і ви не переймаєтесь за забезпечення комфорту в оселі!

Отзывы

Пока нет комментариев

Написать комментарий
Заказать тепловой расчет