Ми працюємо у воєнний час. Доставка безкоштовна! 097 608-25-73
Категории

Електроопалення - як основний вид опалювання

12.03.2014

Чому після напруженого робочого дня ми намагаємося якомога скоріше потрапити «до дому, до хати»? Тут не має жодної таємниці – лише вдома ми можемо розслабитися і насолодитися затишком власної домівки. А чи замислювались ви, що затишок насамперед залежить не від декору, не від комфортних меблів?  Хочу ці чинники також впливають на повноцінний відпочинок, але найголовніша вимога до забезпечення затишку в домівці – якісне опалення.  Встановлюючи електроопалення як основний вид підтримання температури на комфортному рівні, замість традиційних видів обігріву приміщень, Ви вигідно інвестуєте власні кошти. Адже ця альтернативна система набуває сьогодні все більшої популярності. 

Ви можете заперечити доцільність такого опалення, але якщо розглянути факти, які говорять про позитивні сторони системи, ви переконаєтеся в тому, що електроопалення може скласти гарну конкуренцію традиційним системам. Можемо розглянути дві сторони одного питання – спочатку скажемо про використання цих приладів у приватних будинках, а потім торкнемося питання використання приладів у квартирах.

Електроопалення у будинках.

Насамперед, якщо ви тільки-но закінчили будівництво і плануєте проводити опалення, то зверніть увагу на деякі факти, що говорять про значну економію при використанні електричних приладів для підтримання температури у приміщенні.

  • Газове опалення потребує проекту. Так, ви не можете просто так встановити газовий котел і аби як провести труби. Вам потрібен знаючий інженер, який зробить для вас якісну проектну документацію. При виборі альтернативної системи опалення, тобто електричної, цього не потрібно.
  • Газове обладнання і комплектуючи коштують набагато більше, аніж прилади на електриці. А коефіцієнти корисної дії приблизно на одному рівні. Тож це другий вагомий аргумент щодо економічності системи.
  • Вам не треба вносити значні кошти за те, щоб вас підключили до загальної мережі газопостачання.
  • Із спеціалістів по монтування електроопалення необхідно запросити лише електрика, щоб він забезпечив повний доступ окремих приладів до мережі.

Електроопалення квартири.

Якщо ви хоча б декілька років прожили у багатоповерхівці не класу люкс, а яка під’єднана до звичайного загального газопроводу, то вам знайома ситуація, коли ви повністю залежите від комунальних служб.  Як вирішити це питання?

  • Якщо встановити в квартирі електроопалення, то ваша залежність від комунальників зведеться до мінімуму. Адже світло у містах вимикають ну дуже рідко. Отже, ви самі встановлюєте, коли розпочати сезон опалення, а коли його закінчити.
  • Повітря у приміщенні не пересушується, коли встановленні електробатареї. А ось при газовому опаленні така вірогідність більш можлива. Пересушене повітря у приміщенні не дуже гарно впливає на оточуючих, особливо на дітей. Прилади здатні працювати без будь якого шуму.
  • Ваші рахунки за електроенергію майже не зміняться, а ось за опалення до комунальних служб ви не будете нічого сплачувати. Електричні прилади опалення мають змогу працювати при дуже малому споживанню електроенергії.
  • Якщо стіни вашої квартири схильні до підвищеного поглинання вологи, то електроопалення буде сприяти вирішенню цього питання. Адже саме в цьому полягає принцип роботи таких приладів.
  • Сучасні прилади електроопалення укомплектовані інтелектуальними системами керування і захисту від перепадів напруги. Тому, якщо ви задасте необхідний температурний діапазон, прилад зможе контролювати його самостійно без допомоги людини. 

Резюмуючи написане, ще раз хочеться зробити акцент на тому, що вирішуючи, яку саме систему опалення встановити, ознайомтесь з усіма показниками якості, позитивними сторонами і показниками економічності того чи іншого обладнання. Прислухайтесь до думки експертів та ознайомтесь з відгуками користувачів інтернет-мережі.

Электрорадиаторы, электрические радиаторы, электробатареи, электрические батареи по лучшим ценам. Звоните.

Отзывы

Пока нет комментариев

Написать комментарий
Заказать тепловой расчет