Ми працюємо у воєнний час. Доставка безкоштовна! 097 608-25-73
Категории

Електробатареї - електричні батареї опалення для Вашої оселі

07.03.2014

← Ознайомитись із асортиментом та цінами!

 

Коли за вікном панує негода і ми відчуваємо холод, то намагаємося якомога скоріше сховатися в теплому комфортному приміщенні. І зовсім не має різниці, чи ми прийшли працювати в офіс, чи повернулися у власну домівку. Насамперед комфорт будь-якого приміщення залежить від температури у ньому. На сьогоднішній день електричні батареї набувають все більшої популярності. Адже саме вони являються альтернативним видом опалення, що дозволяє максимально зекономити кошти на комунальних рахунках. Чому саме ці прибори експерти й прості споживачі рекомендують для використання?

Перелік переваг

Давайте більш детально розглянемо усі можливі переваги, що дає використання електричних  батарей опалення у наших домівках або офісах.

  • Простота в монтуванні. Наприклад, ви будуєте для себе давно омріяний будиночок. Ось уже й стіни з дахом побудовані, і підлога настелена. Але попереду ще одна частина масштабних робіт і, як наслідок, витрат – підключення до загальних комунікацій. Цей процес складний не тільки документально, але й технічно. І левову частку витрат займає підключення саме до газопроводу. Технічною складністю монтування є дуже ретельний план без жодних вад установлення газового котла і труб. Для електричних батарей нема жодних складностей, лише потрібно вільний доступ до електричної розетки.
  • Економічність монтування. При монтуванні газового обладнання якісний газовий котел коштує близько 10 тисяч гривень. Порахуйте ще деталі, а також придбання газових труб. Але навіть якщо ви змогли зекономити на обладнанні, то вам все-одно необхідно буде звернутися до спеціаліста, який зможе змонтувати вам газопостачання якісно та надійно. Кошти за монтування вас вразять, адже професійна робота коштує не дешево. Що потрібно, щоб вашу домівку опалювали електробатареї? Лише закупити необхідну кількість приборів, виділити їм стаціонарне або змінне місце розташування, і забезпечити підключення до електромережі.
  • Економічність експлуатації. Для власників приватних будинків і тих, хто проживає в багатоквартирних будинках, рахунки за тепло в оселі займають близько 50% від всіх комунальних платежів. Це ж правило можна віднести і до власників офісних приміщень. Урізати витрати в рази вам допоможе встановлення електричних батарей. Економія досягається за рахунок технічних характеристик. Тобто при мінімальній потужності і мінімальному споживанні електроенергії максимально віддається тепло в приміщення. Високий коефіцієнт тепловіддачі зумовлений принципом роботи апаратів – теплові промені, виходячи з електробатареї поглинаються стінами приміщення.

Технічні характеристики

Насамперед хочеться сказати декілька слів про технічні характеристики електробатарей та ціни, на які впливають саме ці характеристики.

  • Електробатареї не пересушують повітря в приміщенні. Це обумовлено гарно продуманою конструкцією, матеріалом, з якого виготовленні прибори, а також рідиною, що знаходиться в серединні кожного окремого сектору.
  • При встановленні електричних батарей вам не доведеться купувати жодне інше додаткове устаткування. Кожна окрема батарея може встановлюватися у зв'язці з іншими приборами, або функціонувати окремо.
  • Кількість монтованих апаратів залежить від площі приміщення. Коефіцієнт корисної дії вираховується також в залежності і від висоти стелі.

Принцип дії електричних батарей опалення досить класичний, але дуже ефективний. Теплові хвилі випромінюються в оточуюче середовище. Стіни поглинають ці хвилі, прогріваються і конвертують зайву вологу в приміщенні у теплову енергію.  В залежності від матеріалу стін температурний режим може підтримуватися на стабільному рівні досить довго. 

Отзывы

Пока нет комментариев

Написать комментарий
Заказать тепловой расчет